Clean Air Optima CA-707

• vykonny odvlhcovac a cisticka vzduchu v jednom
    • zobrazenie aktualnej vlhkosti
    • moznosti regulacie
    • hluk

Produkt mi najskor prisiel s vadnym nejakym senzorom a vyhadzoval chybovu hlasku. Obchod mi poslal uplne novy pristroj.
    Pekne a aj celkom rychlo odvlhcuje a pokial mate zapnutu UV lampu a ionizator tak mi pride vzduch v miestnosti sviezejsi a cistejsi.
    Jedina vec co mi vadi je hluk. Neviem ako dosiahli uvedenych 39db ale ja som nameral 1m od pristroja pri nastaveni ventilatora LOW 45db a pri HIGH 50db. Spat sa pri tom podla mna neda ale to je individualne.

• Tichučký chod
    • Pekný dizajn
    • Prehľadné zobrazenie aktuálnej vlhkosti vzduchu
    • Čistenie vzduchu (UV lampa, ionizátor, uhlíkový filter)
    • Automatické odmrazovanie
    • Nastavenie cieľovej vlhkosti vzduchu
    • Nastavenie výkonu
    • Možnosť napojiť priamo na odtok bez nutnosti vylievať zbernú nádobu

Funguje presne podľa očakávaní. I pri nižšej teplote (15 stupnov) "vytiahne" zo vzduchu cca 8 litrov denne. Po nastavení želanej vlhkosti, pripojení na odtok a zapnutí režimu Auto o ňom ani neviem.

• + rýchlo suší prádlo

Príkon
320 W
Rozmery
618 x 260 x 260 mm

Odvlhčovač vzduchu Clean Air Optima CA-707 je jedným z mála sušičov vlhkosti na trhu, ktorý dokáže odvlhčiť aj vyčistiť vzduch v miestnosti, pretože kombinuje čističku a odvlhčovač do jediného spotrebiča.

• Odvlhčovanie 20 l/24h

• hluk

• Tichučký chod
    • Pekný dizajn
    • Prehľadné zobrazenie aktuálnej vlhkosti vzduchu
    • Čistenie vzduchu (UV lampa, ionizátor, uhlíkový filter)
    • Automatické odmrazovanie
    • Nastavenie cieľovej vlhkosti vzduchu