DeLonhgi DEM 8,5

330 x 415 x 260 mm

• , zakúpené v www.marketworld.sk

• spokojnosť

oskúšaný výrobok, predchádzajúci nám vydržal 6 5 rokov

• Odvlhcuje,nemám balkón a pri sušení pradla v izbe boli okná komplet zarosene, teraz nie sú a prádlo je raz dva suché.
    • Mohol by na ňom byť displej, alebo nejaký ukazovateľ vlhkosti,ale to už je asi iná cenová variacia

Pracuje ako má sme spokojní

Príkon
170 W
Rozmery
330 x 415 x 260 mm

Prenosný kompresorový odvlhčovač s držadlami
Odvlhčovacia kapacita 8,5l /deň.
Elektronická funkcia antimráz do 2°C.
Vlhkostat.
Automatické vypnutie pri plnej nádržke (kapacita 2l).
Velmi tichý chod (38db).

• spokojnosť

oskúšaný výrobok, predchádzajúci nám vydržal 6 5 rokov

Pracuje ako má sme spokojní

• spotrebuje 170w za hodinu
    • je malý , ľahko sa prenáša za držadlo
    • vylievanie vody je jednoduché
    • cena bola prijateľná
    • funguje mi v pivnici už pol roka v kuse predtým sme ho mali vnútri cca rok
    • po pol roku non stop prevádzky zablikalo rozmrazenie čo je ale úplne normálne , nechal som ho hodinu oddýchnuť a ide bez problémov
    • časom začali rezonovať plasty , hučí trocha ako nejaký starý mrazák , spať pritom jedine že by ste boli hluchý

prvé dni mi z pivnice vodu doslova sal , vlhkosť predtým bola 99 % a za týždeň klesla na 55 , je tam citeľne sucho , pleseň sa nerobí , denne som vylial približne 6 litrov vody , teraz to už nepočítam ale ztej vody čo už pol roka odlievam do 30 litrových bandasiek som vybetonoval terasu , vystierkoval dve izby , keď doňej kvapnete trocha sava na dezinfekciu vody , dá sa celkom slušne využiť

• -veľký výber
    • -dobrú cenu
    • -rýchle dodanie

-som s touto značkou spokojná
    -výborná cena
    -veľká zberná nádoba
    -tichý
    -určite odporúčam ostatným

• Splňuje výborne účel na ktorý sme ho kúpili
    • Výkon nie je taký aký "na papieri"

Hodnotím po 2 rokoch používania. Na zbavenie sa vlhkosti v chalupe/byte vrelo odporúčam. Síce nedosahuje výkon ako deklarujú (to sa dalo očakávať), ale bez problémov spĺňa očakávania. Najmä na jar a na jeseň, keď sa nedá dobre zbaviť vlhkosti odvetraním miestnosti je zapnutý u nás každý deň - striedavo v niekoľkých miestnostiach, nakoľko na našej chalupe sme mali dlhodobo problémy s plesňami - v súčasnosti hodnotím zlepšenie v boji s plesňami až o 90% Až som bol prekvapený, koľko litrov vody dokáže stiahnuť z miestnosti a dostať vlhkosť na normálnu úroveň 50-60%. Mali sme aj pasívny odvlhčovač (Ceresit), ale keby som chcel za rovnaký čas stiahnuť rovnaký objem vlhkosti, tak by som ich musel mať v miestnosti asi 20:(. Takže tento produkt vrelo odporúčam...

• ide ticho, spokojnosť

odporúčam

• , zakúpené v HEJ.sk

• - tichy, da sa pri tom bez problemov spat
    • - plynula regulacia vlhkosti, pri ktorej sa ma spustat a vypinat v pomerne velkom rozsahu
    • - rozumna velkost
    • - celkom slusny neutralny design
    • - nema ukazatel vlhkosti, ani teploty, treba nastavit pomocou externych meracov

pristroj funguje, ako je v popise, samozrejme maximalny zber kondenzovanej vody je uvadzany za idealnych podmienok (vysoka vlhkost aj teplota), v reale to bude vyrazne menej na cca 40m2 podlahovej plochy zrazil za 48 hodin vlhkost zo 75% na okolo 50% a v sucasnosti ju udrzuje a vljkost kolise medzi 40 - 58, podla toho ako sa vetra a ako sa vysusuju steny pri kolisani teloty 18 - 24C

• , zakúpené v HEJ.sk

• Pracuje ako má, perfektne odvlhcuje miestnosť. Ľahká manipulácia.
    • Vysoká hlučnosť. Počuť prístroj aj za zatvorenými dverami.

Ak vám nevadí hlucny chod prístroja, tak ostatné funkcie pracujú ako majú uvedené v popise.

• Na zakkade recenzii a hladania surfovania po nete som sa nakoniec rozhodla pre tento odvlhcovac.Mam ho 2 dni a isiel 5 hodin a stiahol tristvrte nadrze vody a na daksi den isiel 2 hodiny a stiahol stvrt nafrze vody z 80percentnej vlhkosti stiahol na 58 percent.Teraz vyskusame inu izbu na noc a cez den zas pojde di spalne.Som rada ze som ho kupila vzduch je uplne iny ikna sa nerosia a inokedy uz o 22:00 sme mali vlhkost 80 az do rana a teraz sa nam drzi 58 percent.Odporucam.Dokonca pri nom dokazal aj moj syncek spat co jeho zobudi vsetko.Takze nie je hlucny je to ako pocitac.Dufam ze bude fungovat aj nadalej
    • Chyba slovensky navod no stiahla som si z internetu

Odporucam odsava vlhkost dobre

• , zakúpené v DOMOSS

S odvlhcovacom tejto znacky sme velmi spokojni, funguje kvalitne a vykonne. Aj cena bola vyborna.