Guzzanti GZ 592

40 dB
10 kg
Príkon
260 W

• Už ho máme týždeň, ani na noc sme ho nevypinali. Tichý, kvalitné spracovanie, dizajn, ukazovateľ vlhkosti, výkon - už len vodu vylievame v kuse čo odvlhčovač pozbieral ;-) spokojnosť, sme príjemne prekvapený.

• Za tú cenu je fine. Určite spĺňa to, na čo bol vymyslený.

Trošku hlučnejší, ale ak sa dvere zavrú, je to ok.

• Splňa očakávanie

Príkon
260 W

Odvlhčovač vzduchu GUZZANTI GZ592

• elektronický odvlhčovač vzduchu
  • odvlhčovacia kapacita max. 12 litrov denne s možnosťou napojenia na pevný odtok vody
  • 2,5 l nádržka na vodu
  • objem prúdiaceho vzduchu (m3/ h): 115
  • funkcia časovača 1 až 24 hodín
  • nastavenie vlhkosti podľa potreby 50%, 60%, 70%, 80%
  • komfortný režim AU = automatické nastavenie vlhkosti podľa okolitej teploty
  • prevádzková teplota 5°C ? 35°C
  • elektronická funkcia anti ? mraz
  • umývateľný filter
  • automatické vypnutie a signalizácia v prípade plnej nádržky
  • automatické zastavenie v prípade naklonenia/ prevrhnutia
  • madlo pre prenášanie

• príkon: 260 W
  • rozmery VxŠxH: 49,5 x34×22 cm
  • hmotnosť: 12,5 kg
  • farba: biela + čierna

• Za tú cenu je fine. Určite spĺňa to, na čo bol vymyslený.

Trošku hlučnejší, ale ak sa dvere zavrú, je to ok.

• Splňa očakávanie
    • Dobre vysušuje

+Funguje dobre,cena dobrá.

- Troška hlučnejšia ale dá sa vydržať.

• výborne odvlhčuje
    • ľahká manipulácia
  • , zakúpené v OKAY.sk

• Tichý prevádzkový chod,malá spotreba, dostatočný výkon, všetko sa dá nastaviť,zrozumiteľný a jednoduchý manuál.
    • Zatiaľ som nič nezistil.

Odporúčam výrobok každému.

• Výborne odvlhčuje podľa očakávania .
    • Trochu hlučnejši ako som čakal ale nič hrozne.

Guzzanti GZ 592 som si vybral pre jeho funkcie a výkon odvlhčovania . Dizajn je tiež vynikajúci a som s nim vcelku veľmi spokojný .

• Hlucnejsi ako som predpokladal
  • , zakúpené v HEJ.sk

• odvlčuje viac ako som čakal,1liter vody za 10hodín a to nie v novostavbe
    • keď sa naplní nádržka asi na polovicu,troška ho viac počuť,ale keď ho zavriete do inej miestnosti,tak to nevadí

asi najlepšie,za tú cenu
    uvidím po čase,koľko vydrží

• Asi iba funkcie
    • Po tyzdni sa pokazil
    • Velka hlucnost
    • Slaby vykon
    • A urcite nie z Datardu mesiac mi vybavovali reklamaciu,ziaena ochota no proste otras.

Nekupovat pozriet nieco lepsie