Master DH 720

Hlučnosť
46 dB

chcel som zariadenie s uv lampou master dh 720 a poslali mi master 720 P

• , zakúpené v ABCnáradie

• Výborný produkt s UV lampou za primeranú cenu. Super pre použitie všade tam, kde sú problémy s vlhkosťou, alebo treba vysušovať priestor pri stavebných prácach. V prípade stavebných prác je ale lepšie použitie odvlhčovača Master DH720 ešte + v kombinácii s nejakým ohrievačom. Odporúčam !
  • , zakúpené v DOMOSS

• Parádna vec, šľape ako hodinky a konečne nemáme doma tak vlhko veľká pomoc v domácnosti hlavne pri starších domoch ako máme my ďakujem a som rada ze som sa rozhodla práve pre tento produkt, inak poradil mi to brat on ho má doma už 3 roky a je veľmi spokojný :)))

Objem kondenzačnej nádrže
5.5 l
Hlučnosť
46 dB

Odvlhčovač v plastovom prevedení odstraňuje prebytočnú vlhkosť vzduchu pomocou kondenzácie, keď pri kontakte s chladným povrchom dochádza k vyzrážaniu vlhkosti obsiahnutej vo vzduchu. Tá je odvádzaná do nádrže s objemom 5,5 l. Toto zariadenie je schopné odstrániť z ovzdušia až 20 litrov vody denne.
Doporučenie: Odvlhčovač vzduchu MASTER DH720 je určený hlavne do obytných priestorov, kde dokáže plniť aj funkciu čističky vzduchu vďaka aktívnemu uhlíkovému filtru a UV lampe.

Pre domácnosť: Odstraňujú vlhkosť z miestností, zabraňujú tvoreniu hrdze, plesní a škvŕn. Aktívny filter odstraňuje nepríjemný zápach. Zvlhčovače vzduchu sa hojne používajú v bytoch, garážach, pivniciach, sušiarňach, kúpeľniach a na ďalších miestach.

chcel som zariadenie s uv lampou master dh 720 a poslali mi master 720 P

• , zakúpené v DOMOSS

• , zakúpené v maXináradie.sk

Vlastním už 6 rokov tento typ odvlhčovača, ktorý po 6 rokoch sa nedá zapnúť, odišla funkcia hlavného vypínača. Nakoľko oprava je možná len v Prahe, rozhodla som sa pre nákup nového prístroja. Dúfam, ťe aj nový prístroj bude slúžiť 6 rokov nepretržite ako pôvodný.

• , zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

• dá sa ľahko premiestniť
  • , zakúpené v E-ODVLHČOVAČE

Odvlhcovac mi doporucil kamarat. Pouzivame cca 2 tyzdne, zatial bez problemov, dufam, ze to tak bude navzdy. funguje, odvlhcuje

• Suoer

• Fungoval dobre kym sa nepokazil
    • Pokazeny
    • Myslel som ze len relatko ktore spina kompresor ale relatko je dobre.
    • Je zadrety kompresor a dost sa prehrieva keby tam nebola tepelna poistka tak to cele zhory.
    • Tepelna poistka je tam len pekne polozena a nastastie funguje.
    • Ale lahko sa moze stat ze bude zle namontovana a potom to moze dopadnut aj poziarom ako tu bolo spomenute

Po diagnostike mozem povedat len tolko, ze kompresor ktory je pouzity je nebezpecny.
    Tepelna poistka je len polozena pod krytkou svorkovnice.
    Kompresor dlho nevydrzi. Typ kompredoru je QX65H cina

• , zakúpené v E-ODVLHČOVAČE

• vyborny vykon a skladnost
    • skoda, ze pracuje len od 5 stupnov
  • , zakúpené v ABCnáradie

tovarom som spokojny a splna moje ocakavania