Olimpia Splendid Aquaria 24P Wi-Fi

15 kg
Príkon
380 W

• , zakúpené v Aerium.sk

Pristroj fakt super, potrebovali sme znížiť vlhkosť v byte, lebo to bolo už neúnosné. Najprv išiel dva dni. Teraz ho zapínam podľa potreby. Funkciu sušenie prádla ešte nemám dostatočne oskúšanú. Zatiaľ som "len" konečne dosušila prádlo čo mi týždeň nevedelo vyschnúť.

• Rýchle doručenie,skvelý prístup predajcu

Žiadna

• , zakúpené v Aerium.sk

• Tento odvhčovač by mal byť súčasťou každej domácnosti.Škoda, že sme si ho nezakúpili skôr.Reguluje vlhkosť dome a napomáha k zdraviu celej rodiny.Je výborným pomocníkom pri sušení pradla.Pred tým prádlo schlo aj 2 dni,teraz 4hodiny.Ide tak tichúčko,že ho nieje ani počuť.Doporučujem aj iným zákazníkom tento ptodukt

Objem kondenzačnej nádrže
5 l
Hlučnosť
38 dB
15 kg
Príkon
380 W

Odvlhčovač vzduchu Aquaria 24P Wi-Fi

Dizajnový a tichý odvlhčovač vzduchu Aquaria 24P Wi-Fi je to najlepšie, čo pre nás talianska značka Olimpia Splendid pripravila v sortimente domácich odvlhčovačov vzduchu. S maximálnym odvlhčovacím výkonom 380 W je jedným z najúspornejších zariadení vo svojej triede.

Kondenzát sa zhromažďuje vo veľkej 5-litrovej nádobe alebo sa môže vypúšťať samospádom pomocou priloženej hadice. Obsluhu uľahčuje digitálny displej...

• Rýchle doručenie,skvelý prístup predajcu

Žiadna

• Funguje na %

Som spokojná....

• Ve vlhkých zimních měsících, ale i po zbytek roku, válčí tisíce domácností s vysokou koncentrací vodních par. Odvlhčovače jsou často tím posledním věrným spojencem, když už ani poctivé větrání nepomáhá. V tomto videu vám Dominik popíše svůj názor na odvlhčovač Olimpia Splendid Aquaria 20P, který otestoval.

Zobraziť video recenziu