ROHNSON R-9112

Hlučnosť
40 dB
Príkon
340 W

• do polhodiny znizi vlhkost v kupelni po kupani na 45%, pliesen sa viac netvori
    • nizka hlucnost, nepocut cez dvere do vedlajsej miestnosti
    • kolieska, da sa posuvat, netreba zdvihat
    • v navode je vyslovene uvedene, ze sa nesmie pouzivat v kupelni, na co predajca neupozornuje a predpokladam, ze velka cast ludi si ho kupuje prave do kupelne
    • po odvlhceni vzduchu v miestnosti zostava smrad z pristroja, co potlaci aj prijemny pocit z menej vlhkeho ovdzusia
    • dost zvysuje teplotu miestnosti, v lete to bolo az neprijemne ako po hodine prevadzky vykuril kupelnu

• Zasobnik ma velky objem 3,5 l
    • Ticha prevadzka
    • Citelne suchsi vzduch v pivnici
    • Kompaktny pristroj
    • Privodovy kabel je pomerne kratky, musime pouzivat predlzovacku

Odvlhcovac pracuje ticho a vykonne, priestor pivnice vysusi skvele, behom prevadzky pocas dna klesne vlhkost zo 75% na 40%. Zasobnik ma dobry objem (3,5 l), naplni sa za 2 dni, zo zaciatku bol pusteny asi 6-8hod/denne, teraz postacuju 4hod, aby sa dosiahla pozadovana vlhkost, vzduch aj steny su citelne suchsie.Zatial maximalna spokojnost.

Ešte 3 také a je to ok.

Objem kondenzačnej nádrže
3 l
Hlučnosť
40 dB
Príkon
340 W

Odvlhčovač vzduchu ROHNSON R-9112: Tento výkonný a zároveň ekologicky šetrný odvlhčovač vzduchu je vhodný do miestností o veľkosti 40 m2. Objem nádoby na kondenzát je 3,5 litrov. Pre vašu bezpečnosť má prístroj automatické vypnutie pri naplnení nádoby a ukazovateľ hladiny zásobníka kondenzátu. Určite oceníte umývateľný filter a v zimnom období iautomatickou funkciu proti zamrznutiu. Produkty Rohnson Všetko pre Vašu rodinu Táto fotografia je vypnutá z colorboxu a nebude sa v ňom teda zobrazovať. Vynechať z lightbox Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Táto fotografia je vypnutá z colorboxu a nebude sa v ňom teda zobrazovať. Vynechať z lightbox Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii! Odvlhčovač Rohnson pre svieži čistý vzduch Výkonný a zároveň ekologický Tento výkonný a zároveň ekologicky šetrný odvlhčovač vzduchu je vhodný do miestností s veľkosťou 40 m 2. Objem nádoby na kondenzát je 3,5 litrov. Pre vašu bezpečnosť má prístroj automatické vypnutie pri naplnení nádoby a ukazovateľ hladiny zásobníka kondenzátu. Určite oceníte umývateľný filter a v zimnom období aj automatickú funkciu proti zamrznutiu. Vlhký vzduch je minulosťou Skončite raz navždy s

• nizka hlucnost, nepocut cez dvere do vedlajsej miestnosti

• Privodovy kabel je pomerne kratky, musime pouzivat predlzovacku

Ešte 3 také a je to ok.

• Sikovny a praktycky

• Tichý a výkonný

Odskúšaný a skvelé funguje.

Skvelý výrobok odvlhcuje ako ma ale spať sa pri ňom nedá. Odporucil by som každému.

• dobrá cena v tejto kategórií
    • prekvapujúci dobrý výkon v miestnosti 30m2
    • nízka spotreba elektrickej energie
    • nízka hlučnosť
    • estetický vzhľad
    • ľahké a priehľadné ovládanie
    • možnosť nastavenia času a na digitálnom panely aj
    • vlhkosť v %
    • po 3 týždňoch používania som max. spokojný

tento produkt splnil všetky moje očakávania - cenu, výkon, spotrebu energie, hlučnosť, vzhľad. V miestnosti o rozlohe 30 m2 za niekoľko hodín výrazne znížil vlhkosť vzduchu a v súčasnosti stačí 2x v týždni v nastavenom čase mi udržiavať zvolenú vlhkosť. Ide o môj 3-tí odvlhčovač vzduchu, predchádzajúce boli z vyššej cenovej hladiny a renomovaných značiek, ale neosvedčili sa mi. Tento produkt z mojich 3-týždňových skúseností po všetkých stránkach len odporúčam.

• Výborne odstraňuje vlhkosť.
    • Vyššia hlučnosť na max. otáčkach ventilatora.

S produktom som spokojný, spĺňa moje požadavky.

• , zakúpené v BONUSKO

• účinnosť prístroja
    • kolieska - netreba prístroj prenášať, stačí tlačiť
    • trochu hlučnejší

Celkovo - spokojnosť s prístrojom