Najnovšie recenzie zo sekcie Odvlhčovače vzduchu

Olimpia Splendid Aquaria 14P

Olimpia Splendid Aquaria 14P

Overený zákazník Aerium.sk Mili

Pridané: 18. januára 2024

Zakúpený v Aerium.sk

Slabý manuál. Výňatok z manuálu nie je kompletný a chýbajú tam niektoré podstatné veci

Klarstein Shetland 600

Klarstein Shetland 600

Overený zákazník Klarstein Berger

Pridané: 17. januára 2024

Zakúpený v Klarstein

• spokojný,funguje správne

Overený zákazník Alza.sk pvajk

Pridané: 16. januára 2024

(naposledy upravené 16. januára 2024)

Zakúpený v Alza.sk

• Pomerne tichý chod (ale nevhodné do miestnosti, kde človek spí)
  • Jednoduché ovládanie cez aplikáciu
  • Vysoká efektivita
  • Hadička na odvádzanie vody je pomerne krátka a prakticky nepoužiteľná v podmienkach bežnej domácnosti (takže používame nádrž, stačí vyliať cca raz za deň, v závislosti od vlhkosti)
Malatec 16439

Malatec 16439

Overený zákazník ABCnáradie Overený zákazník

Pridané: 16. januára 2024

(naposledy upravené 16. januára 2024)

Zakúpený v ABCnáradie

Spĺňa účel,pre ktorý som si ho objednala.

Overený zákazník Pabex Mária

• Spĺňa požiadavky
Rohnson R-91512 True Ion & Air Purifier

Rohnson R-91512 True Ion & Air Purifier

Overený zákazník Alza.sk Barb

Pridané: 15. januára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Výkonný za veľmi krátku dobu sa naplní zberná nádobka s vodou
  • Urýchľuje sušenie prádla výhoda hlavne v bytových priestoroch počas zimného obdobia
  • Celkovo je ľahko prenosný na koleiskach
  • Celkom vysoká hlučnosť
  • Krátky elektrický kábel na pripojenie
  • Manuál je nejasný v niektorých častiach sa užívateľ stratí, základné inštrukcie na spustenie a nastavenie by bolo vhodné rozpísať detailnejšie ako údržbu

Overený zákazník Alza.sk Pavlina

Pridané: 15. januára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Výborný odvlčovač aj s čističkou vzduchu v jednom
  • Za 8h odsal 2L vlhkosti zo spálne
  • Tichý chod vôbec neruší ani pri spánku
  • Ma funkciu sušenia opratych vecí, cite veľmi rýchlo sa vysušia
  • Ma wifi dá sa cez aplikáciu nastavovať
  • Moderný dizajn a ma kolieska dá sa rýchlo presunúť kamkoľvek
  • Dotykový display a jednoduché ovládanie
  • Používame týždeň a v izbe nemáme takmer žiadnu vlhkosť a ani okna nie sú mokré ako zvykli byt
  • Odporúčam všetkými 10timi

Overený zákazník Alza.sk Miro

• vysoky vykon odvlhcovania
  • realny prikon len 435W (najrychlejsi mod) oproti 710w udavanym vyrobcom
  • nehrkotajuce, lahko iduce kolieska = tichy presun
  • vyduch do boku a nie hore ako vacsina odvlhcovacov (osobne to beriem ako vyhodu, aj ked pre niekoho to moze byt nevyhoda)
  • Hlucnejsi kompresor s dost neprijemnym zvukom
  • pomerne rychlo sa zahrieva pri dlhsom pouziti
  • ako u vacsiny odvlhcovacov aj tu senzor vlhkosti ukazuje o cca. 20% menej ako je realna, tym padom ak nedate trvaly mod, ale nastavite 30%, tak Vam dokaze odvlhcit miestnost len na 50%, co je pomerne malo. Ak date trvale zapnutie, odvlhci aj viac, ale potrebujete potom externy vlhkomer, lebo ten vstavany ukaze minimum 30% pri vsetkom od 0-50% vlhkosti.
  • ma len dve rychlosti ventilatora, ktore nie su vyrazne rychlejsie/pomalsie. Aj keby mal tretiu pomalu rychlost, na celkovej hlucnosti by to nic nezmenilo, kedze hluk kompresora je vacsi.

Neviem ci tato recenzia niekomu pomoze, kedze Alza skoncila predaj tohto modelu, avsak moze pomoct pri vybere novsich modelov tejto znacky, pripadne jeho kupe na inom eshope. Kupeny v Megavypredaji za 125 eur co bola bezkonkurencna cena. Pre kupu sme sa rozhodli, nakolko mame doma model SDH2020WH a boli sme spokojny a chceli sme nieco vykonnejsie. Sencor je kvalitativne lepsi ako ina Cina (Rohnson, Sinclair, Siguro....), teda je predpoklad ze vydrzi dlhsie a hlavne je efektivny v EEV faktore (litre na kwh), aj ked vzorec pre vypocet EEV faktoru mi v Sencore nevedeli poskytnut. Starsie modely SDH2020WH a SDH3020WH maju EEV faktor 2.3 a 2.2l/kwh, pricom novsie modely SDH2028WH a SDH3028WH len cca. 1.7l/kwh, takze su aj napriek podstatne vacsiemu objemu preneseneho vzduchu menej efektivne. Mal som osobne rozobrate aj nove aj stare modely a kvalita sucasti (kompresor a ventilator) je rozhodne lepsia pri starsich modeloch. Ak chcete kvalitne, rychle a energeticky efektivne odvlhcenie a neplanujete zaroven spat v rovnakej miestnosti, tak tento model Vam viem odporucit.

Olimpia Splendid Aquaria 20P Wi-Fi

Olimpia Splendid Aquaria 20P Wi-Fi

Overený zákazník Aerium.sk Katarína

Pridané: 12. januára 2024

(naposledy upravené 12. januára 2024)

Zakúpený v Aerium.sk

• Funguje veľmi dobre. Používam ho pri sušeni prádla, ktoré vyschne oveľa rýchlejšie a nemám navlhnuté kúty v miestnosti.
  • Nedostatočný návod na obsluhu,nádoba na vodu sa zle vylieva a nedá sa celá otvoriť a tak vyschnúť,prípadne vyčistiť.
  • Nepovažujem to za chybu alebo nevýhodu,berte to len ako upozornenie,že sa to môže stať aj vám: keď som výrobok rozbalila a chcela spojazdniť,tlačítka na môj prst nereagovali.Prisla sestra a všetko fungovalo.Ale jej dcéra mala rovnaký problém pri ich odvlhčovači.

Overený zákazník Alza.sk Nika

Zakúpený v Alza.sk

Funguje bez problémov, za dva dni nám vyťahal 6 litrov vody. Po zapnutí nám ukazoval vlhkosť v byte cez 80%. Hneď na to v ten deň znížil vlhkosť v byte na 50%. Takmer po 5 dňoch používania vyťahal vlhkosť takmer úplne, to znamená žiadna voda na oknách, konečne. Zatiaľ najlepšia voľba. S aplikáciou žiaden problém, všetko nastavujem cez ňu. Všetko funguje. Treba dávať trochu pozor pri vymieňaní vody, keďže voda v zásobníku je až po vrch. Inak všetko fajn, sme spokojní

Klarstein DryFy Grand DXJ8-Kl-DF GS-70-WH

Klarstein DryFy Grand DXJ8-Kl-DF GS-70-WH

Overený zákazník Klarstein Overený zákazník

Pridané: 11. januára 2024

Zakúpený v Klarstein

• výkonný, super rýchly

Výborný, rýchly, splnil očakávania nadmieru. Trošku hlučnejší, ale pri takom výkone sa musí počítať s hlukom.
Mohutný, stabilný a ťažký- dúfam, že tento sa nepodarí dcére prevrátiť :). Používame krátko, uvidíme po čase, čo dokáže všetko, ale zatiaľ presvedčia o tom, že je super.

Güde GBT 80.1

Güde GBT 80.1

Overený zákazník MSNáradie Rudo

Pridané: 11. januára 2024

(naposledy upravené 11. januára 2024)

Zakúpený v MSNáradie

Rýchle dodanie za super cenu.
Odporúčam

Rohnson R-91110 True Ion & Air Purifier

Rohnson R-91110 True Ion & Air Purifier

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 10. januára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Do menšieho bytu veľmi dobre
  • Spokojnost

Mala nádobka

Berdsen BR-20

Berdsen BR-20

Overený zákazník Pabex Jano

Pridané: 9. januára 2024

• Relatívne tichý
  • Veľmi slabá účinnosť

V byte mám vlhkosť nad 70% a po 3 hodinách spusteného odvlhčovača sa vlhkosť znížila o 1%. V nádobke sa skondenzovalo tak za šamprlík vody. Aby som stiahol vlhkosť v miestnosti 19m2 na požadovaných 50% tak by som musel mať zapnuté 3 odvlhčovače nonstop.

Overený zákazník Pabex Overený zákazník

Pridané: 6. januára 2024

(naposledy upravené 6. januára 2024)

Zakúpený v Pabex

Za krátky čas,pohltí veľa vľhkosti

Guzzanti GZ 595

Guzzanti GZ 595

Overený zákazník patro.cz Skovri

Pridané: 6. januára 2024

(naposledy upravené 6. januára 2024)

Zakúpený v patro.cz

• Odvlhčí aj vyše 2 litre denne pri 20°C a 65-50% vlhkosti
  • Jednoduchá obsluha
  • Dizajn
  • Cena kvalita=super
  • 2 rýchlosti
  • Umyv. filter
  • Hlučnejši

Vpohode produkt, funkčný a cenovo dostupný, pomer kvalita a cena (133€),; jednoduchý na ovládanie.
Škoda že hlučnejši na noc. Nemá priezor na nádobke

Ruhhy 21845

Ruhhy 21845

Overený zákazník MALL.SK Denisa

Pridané: 3. januára 2024

Zakúpený v MALL.SK

• Absolútne nadostačujúci výkon,umiestnili sme ho do chodby 1,5x 2 m,kde sa zráža voda na dverách a žiadny rozdiel
Rohnson PROFI R-YDL320

Rohnson PROFI R-YDL320

Overený zákazník Alza.sk agapid38

Pridané: 2. januára 2024

Zakúpený v Alza.sk

zatiaľ beží kreátku dobu aby som overil v praxi udávgané parametre (napr. denný objem vody "Odobratej", z priestorov, zdá sa mi zatiaľ oproti staršiemu modelu, čo som používal cca 10 rokov menej účinný pri rovnakých paramertoch udávaných výrobcom).

Meaco Dry ABC 12L

Meaco Dry ABC 12L

Overený zákazník Pilulka.sk millie

Pridané: 2. januára 2024

(naposledy upravené 2. januára 2024)

Zakúpený v Pilulka.sk

Zatiaľ som ho používala iba 4 dni. Prístroj denne stiahol
za 10-12 hodín práce celú nádrž 2,6 litra. Sám sa potom vypol. Na stenách sa mi urobili mokré mapy. Neviem, či je to tým, že prístroj sťahuje vlhkosť, zrejmä by som sa mala s niekym kompetentným poradiť. Používala som ho aj keď som dosušila vypranú bielizeň na radiátoroch. Vtedy sa nádrž naplnila skôr. Mám pocit, že nielen sťahuje z múrov vlhkosť ale zároveň aj kúri, pretože v miestnosti je teplejšie.
Dávam 5 * a kúpu odporúčam.

Overený zákazník APOLLOs.SK Overený zákazník

Pridané: 30. decembra 2023

Zakúpený v APOLLOs.SK

Super stroj, veľmi výkonný.
Trochu mi vadí, že je dosť hlučný, ale inak super.

Zobrazujem 61 - 80 zo 500 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25